/Pavel Karous/ publikace Vetřelci a volavky (a Modely) publikace Vetřelci a volavky (a Modely)

Právě vychází druhé rozšířené vydání knihy "Vetřelci a volavky - atlas výtvarného umění ve veřejném prostoru v Československu v období normalizace (1968 - 1989)"

Sculpture Walks - sídliště Řepy Sculpture Walks - sídliště Řepy

sobota 27. 6. 15:00 Praha 17 - Řepy
Sculpture Walks - komentované prohlídky vybraných objektů ze souboru veřejné plastiky Galerie hl. m. Prahy s Pavlem Karousem autorem projektu "Vetřelci a volavky": V sobotu 27. června bude procházka po výtvarných dílech konce 80. let na sídlišti Řepy. Sraz je v 15:00 na tramvajové zastávce Slánská. Objevte podivuhodný svět monumentálních výtvarných realizací pro architekturu pozdního panelového sídliště z doby "perestrojky" (plánovaná doba procházky cca 3,5 hod).

Vetřelci a volavky - Umělecká díla ve veřejném prostoru Prahy 8 Vetřelci a volavky - Umělecká díla ve veřejném prostoru Prahy 8

úterý 9. 6., 18:00 hod., Divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, Praha -  Karlín 
Přednáší Pavel Karous.

Sculpture Walks - Staré město - ZRUŠENO! Sculpture Walks - Staré město - ZRUŠENO!

všem se omlouvám ale komentovaná prohlídka je z rodinných důvodů zrušena. Pavel Karous

Sculpture Walks - sídliště Lhotka Sculpture Walks - sídliště Lhotka

sobota 23. 5. 15:00 Praha 12 -  Kamýk (sídliště Lhotka a Libuš)

Sculpture Walks - Jihozápadní město Sculpture Walks - Jihozápadní město

sobota 28. 3. 15:00 Praha 13 - Jihozápadní městoSculpture Walks - komentované prohlídky vybraných objektů ze souboru veřejné plastiky Galerie hl. m. Prahy s Pavlem Karousem autorem projektu "Vetřelci a volavky". V sobotu 28. března bude procházka po výtvarných dílech 70. a 80. let na Jihozápaním městě. Sraz je v 15:00 u výstupu metra stanice Dukelská (Nové Butovice). Objevte ve víkendovém tempu typické i nadčasové monumentální realizace z doby Normalizace (plánovaná doba procházky cca 3,5 hod).

Vetřelci a volavky - Novodvorská Vetřelci a volavky - Novodvorská

sobota 28. 2. 15:00 Praha 4 - NovodvorskáSculpture Walks - komentované prohlídky vybraných objektů ze souboru veřejné plastiky Galerie hl. m. Prahy s Pavlem Karousem autorem projektu "Vetřelci a volavky": V sobotu 28. února bude procházka po výtvarných dílech 60., 70. a 80. let na sídlišti Novodvorská. Sraz je v 15:00 před Kulturním centrem Novodvorská. Pojďte si "zahoubařit" na sídliště a najděte typické i nadčasové monumentální realizace z doby "reálného socialismu" (plánovaná doba procházky cca 3,5 hod).

Sculpture Walks - Jižní město

sobota 21. 2. 15:00 Praha 11 - Jižní městoSculpture Walks - komentované prohlídky vybraných objektů ze souboru veřejné plastiky Galerie hl. m. Prahy s Pavlem Karousem autorem projektu "Vetřelci a volavky": V sobotu 21. února bude procházka po výtvarných dílech 70. a 80. let na Praze 11. Sraz je v 15:00 u výstupu stanice metra Roztyly. Pojďte si "zahoubařit" a najděte typické i nadčasové monumentální realizace z doby Normalizace na Jižním městě (plánovaná doba procházky cca 3,5 hod).

Sculpture Walks - Strašnice - z důvodu nemoce zrušeno! Promiňte... Sculpture Walks - Strašnice - z důvodu nemoce zrušeno! Promiňte...

sobota 31. 1. 15:00 Praha 10 - Strašnice - z důvodu nemoce zrušeno!